Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Stainless steel 1.4305 |
| Protection class | IP54 |
| Thread type | M |
| Ø Connection thread D | 25 |
| Lead | 1,5 |
| Length screw-in thread L | 7 mm |
| External diameter ED | 27 mm |
| Total length TL | 11 mm |
| Advice | with O-ring IP66/IP68 |
| WISKA-Order no. | 10065463 |
| Type | ESVS 25 |
| Packing unit | 10 |
| EAN number | 4007685654630 |
| Tariff number | 73269098 |
| ETIM-Classification | EC000032 |