Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | MONITOR EXTENDER 50m/DVI-D/EDID |
| WISKA-Order no. | 10105531 |
| Port | DVI-D / 2 x RJ45 |
| Protection class | IP21 |
| Mounting | Desktop |
| Voltage | 5,3 V |
| Type of Voltage | DC |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 50 °C |
| Weight | 0,7 kg |
| Tariff number | 85255000 |
| Remarks: Monitor Extender 50m Max. range: 50m @ Full HD 1080i Connections: DVI-D for video/monitor Signal transmission via CAT5e LAN cable EDID-Ready |
|