Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | KVM-EXTENDER 100m/DVI/USB |
| WISKA-Order no. | 10106307 |
| Port | DVI-USB |
| Protection class | IP21 |
| Mounting | Desktop |
| Voltage | 5,3 V |
| Type of Voltage | DC |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 50 °C |
| Tariff number | 85176990 |
| Remarks: KVM Extender 100m/DVI/USB Max. range: 100m Resolution: Full HD 1080p@100m Connections: USB for keyboard/mouse DVI for video/monitor Signal transmission via CAT5 LAN cable |
|