Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Thermoplastic elastomer, TPE UL94-V0 |
| Temp. range min | -40 °C |
| Temp. range max | 90 °C |
| Protection class | IP66 |
| Product Color | RAL 7035 |
| BxL | 20,7 x 20,7 mm |
| Type | CDKG 2xASI V0 LG |
| Order no. RAL 7035 | 10108273 |
| Packing unit | 10 |
| EAN number | 4007686060201 |
| Tariff number | 39269097 |