Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 10110428 |
| Type | Extension Cable 20m, 32/ST/K/3h |
| Material | Plastic |
| Voltage max. (V) | 440 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Current | 32 A |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Clock face position | 3h |
| Tariff number | 85366990 |
| Remarks: Cable: H07BQ-F 4G 6mm² orange inclusive Plug: 32/ST/FS Coupling: 32/K/FS |
|