Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | KVM-EXTENDER 100m/VGA/PS2 |
| WISKA-Order no. | 10110682 |
| Port | VGA-PS/2 |
| Protection class | IP21 |
| Mounting | Surface mounting |
| Voltage | 5,3 V |
| Type of Voltage | DC |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 40 °C |
| Weight | 1 kg |
| External dimensions LxWxH | 157 x 26 x 64 mm |
| Tariff number | 85176990 |
| Remarks: KVM Extender 100m / PS-2 Max. Range: 100m Max. Resolution up to 50m: 1600x1280 up to 100m: 1280x1024 Connections: PS2 f. Keyboard/Mouse, VGA f. monitor Signal transmission via LAN Cable (Cat5) |
|