Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Product Color | RAL 9005 |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 100 °C |
| Ø cable diameter min | 5 mm |
| Ø cable diameter max | 13 mm |
| Order no. RAL 9005 | 10110808 |
| Packing unit | 50 |
| EAN number | 4007686258622 |
| Tariff number | 39174000 |
| Remarks: Conduit fitting with connecting thread Material: polypropylene Colour: RAL 9005 M20 Connection thread length: 7mm |
|