Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT43/S/QMC43/DH/Wall |
| WISKA-Order no. | 10111279 |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 40 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Wall |
| Colour | Black |
| Resolution | 3840x2160 |
| TFT size | 42,5" |
| Light intensity | 500 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Port | HDMI, Display Port |
| Voltage | 120 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 120 W |
| Weight | 11 kg |
| Tariff number | 85285291 |
| Remarks: TFT UHD Monitor 42,5" Samsung HDMI/Display Port including device-holder for wall mounting and cable set |
|