Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT24/HP/E24U/DH/Desk |
| WISKA-Order no. | 10111732 |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 40 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Surface mounting, Desktop |
| Colour | silver, Black |
| Resolution | 1920x1080 |
| TFT size | 23,8" |
| Light intensity | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| CCTV add-on | Remote Dimming (65%) |
| Port | Display Port, HDMI |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 22 W |
| Weight | 13 kg |
| Tariff number | 85285291 |
| Remarks: TFT Monitor 23,8", Hewlett Packard, HDMI/Display Port including device-holder for desktop mounting and cable set |
|