Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT32/HP/S32X/Standard |
| WISKA-Order no. | 10112158 |
| Temp. range min | 5 °C |
| Temp. range max | 40 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Desktop, Surface mounting |
| Colour | silver, Black |
| Resolution | 1920x1080 |
| TFT size | 31,5" |
| Light intensity | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| CCTV add-on | VESA 100 |
| Port | VGA, HDMI |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 39 W |
| Weight | 7,8 kg |
| Tariff number | 85285291 |
| Remarks: TFT Monitor 31,5" Hewlett Packard Full HD, 16:9 HDMI/VGA, VESA with standard Desktop bracket Cable set included |
|