Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | TFT55/SA/QM55/DH/Wall |
| WISKA-Order no. | 10112266 |
| Protection class | IP5X |
| Temp. range min | 0 °C |
| Temp. range max | 40 °C |
| Humidity | 80 % |
| Operational areas | Indoor |
| Mounting | Surface mounting, Wall |
| Colour | silver, Black |
| Resolution | 3840x2160 |
| TFT size | 55" |
| Light intensity | 500 cd/m² |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Port | Display Port, HDMI |
| Voltage | 100 V - 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 108 W |
| Weight | 18,1 kg |
| Tariff number | 85285291 |
| Remarks: TFT Monitor 55" Samsung, IP5x, VESA 200x200, 3xHDMI/1xDisplay Port, with monitor holder for wall mounting, cable set included |
|