| Type | SP-SW-Halogen lamp 150W 24V G6,35 |
| WISKA-Order no. | 22000099 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 24 V |
| Wattage | 150 W |
| Lampholder | G6,35 |
| Weight | 0,01 kg |
| Colour temperature | 3450 K |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Average lamp durability | 300 h |
| Tariff number | 85392198 |
| Remarks: WL 150/24 OSRAM HLX 64642 Diameter: 11,5mm Total length: 50mm |
|