Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-SX450 Xenon lamp Kit 2000W (from2012) |
| WISKA-Order no. | 22000234 |
| Packing unit | 1 |
| Wattage | 2000 W |
| Weight | 1,1 kg |
| Luminous flux | 80000 lm |
| Average lamp durability | 2400 h |
| Tariff number | 85394100 |
| Remarks: Spare part package consisting of: 1x Xenon-short arc lamp 2000W SHSC OFR 1x PTFE-tube (XBO) 5x cable tie (PEEK) 1x blower complete |
|