Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1931/oT/yellow |
| WISKA-Order no. | 22000329 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Glass |
| Globe colour | Yellow |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Equipment | without drope hole |
| External dimensions LxWxH | 93,5x115mm |
| Weight | 0,34 kg |
| Tariff number | 94059190 |
| Remarks: Cylindrical glass globe, yellow with threaded ring M100x2 without drope hole for fixture 1131/oS |
|