Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1931/CR/mT/green |
| WISKA-Order no. | 22000334 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Green |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Equipment | with drope hole |
| External dimensions LxWxH | 118x100mm |
| Weight | 0,12 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: structured globe material: polycarbonate, green with threaded ring M100x2 with drope hole for HNA-standard fixture 1131 |
|