Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-S-RCU-E-KL On/Off switch |
| WISKA-Order no. | 22000440 |
| Packing unit | 1 |
| Current | 15 A |
| Voltage | 250 V |
| Type of Voltage | AC |
| Colour | Black |
| Weight | 0,02 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Toggle switch 1-pole On-Off 15A 250VAC with sealing cap neoprene 12x0,75mm |
|