Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-SW-Halogen lamp 2000W 230V GY16 |
| WISKA-Order no. | 22000517 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 2000 W |
| Lampholder | GY 16 |
| Weight | 0,15 kg |
| Colour temperature | 3200 K |
| Luminous flux | 52000 lm |
| Average lamp durability | 400 h |
| Tariff number | 85392192 |
| Remarks: WL 2000/230 OSRAM CP/72 FTM 64788 Diameter: 35.0 mm Length: 145.0 mm Lifetime: 400 h |
|