| Type | SP-H042002 Lamp cover opal |
| WISKA-Order no. | 22000537 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Opal |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,07 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Material: polycarbonate, opal suitable for PL-Luminaires 9W models no. 4700 Always use a new gasket when You replace a globe please order separately: 50045626 |
|