| Type | SP-SH-Ignitor HMI 575 |
| WISKA-Order no. | 22000611 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage min. (V) | 230 V |
| Voltage max. (V) | 240 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 575 W |
| Weight | 1 kg |
| Tariff number | 85043121 |
| Remarks: Ignitor HMI 575 grouted for SH400/575 Ignition voltage: 25 KV Lamp current: 23 A Ignition pulse: 1 sec operating voltage: 230 V – 240 V operating current: 230 V / 1,5 A ambient temperature: 110°F/50°C |
|