Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material sealing gasket | EPDM |
| Material earthing insert | Brass plated |
| Temp. range min | -40 °C |
| Temp. range max | 100 °C |
| Using for cable gland | KVM 36 |
| Ø cable diameter min | 22 mm |
| Ø cable diameter max | 24,5 mm |
| Type | 36-Z 24 |
| WISKA-Order no. | 30070338 |
| Packing unit | 1 |