Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 50012546 |
| Type | SGL 100 / E27 |
| Wattage | 100 W |
| Power^ | 1 x 100 W |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Protection class | IP20 |
| Operational areas | Indoor work space, Indoor accomodation |
| Lampholder | E27 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Lightsource | Incandescent lamp, variable |
| Lightsource incl. | No |
| Bulb shape | Rod shaped |
| Weight | 1,71 kg |
| Tariff number | 94051990 |
| Remarks: Working place fixtures Wall mounting; total length 85cm with switch Material Housing: metall Lamp: incandescent lamp up to 100W (not included in delivery) cable with plug |
|