Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| WISKA-Order no. | 50015709 |
| Type | PH-RSF-10-6.2-WT |
| Voltage | 250 V |
| Current | 10 A |
| Protection class | IP44 |
| Material | Urea moulding compound |
| Mounting | Recessed mounting |
| Type of switch | Change-over, 2-pole |
| Colour | Pure white, similar RAL 9010 |
| Weight | 0,11 kg |
| Tariff number | 85365080 |